Par mums

Mēs esam neliela, taču darbīgu cilvēku komanda, kas priekšroku dod Latvijā audzētiem, svaigiem labumiem un, protams, veselīgam dzīvesveidam. Ja arī jums ir svarīgas šīs vērtības un tāpēc savos veikalu plauktos vienmēr vēlaties redzēt tikai svaigu produkciju, mēs jums varam palīdzēt.

SIA ”NISSI” ir uzņēmums, kas veic zaļumu un garšaugu iepakošanu, kā arī dārzeņu un pākšaugu tvaicēšana pēc īpašas tehnoloģijas. Mūsu pamatdarbības virziens ir vairumtirdzniecības nodrošināšana veikalu tīkliem un pēc tam arī piegāde pasūtītājiem, tādējādi ar svaigiem zaļumiem un garšvielām nodrošinot tos visu gadu.

SIA ”NISSI” ir reģistrējis preču zīmi „Nissi – dabas produkts”. Tas nozīmē, ka produkta apstrādes procesā netiek veiktas darbības, kas varētu mainīt tā dabisko sastāvu, tāpēc pircējs savā grozā liek ar rokām rūpīgi atlasītu preci, kuras sastāvā ir dabīgās minerālvielas un vitamīni.

SIA ”NISSI” preci iepērk no Latvijas, ES valstīm, Izraēlas, Uzbekistānas un citām valstīm. Galvenokārt izvēlamies vietējo produkciju, un tikai tad, ja Latvijas zemnieki un piegādātāji vajadzīgā daudzumā nespēj nodrošināt produktus, mēs meklējam piegādātājus no citām valstīm.