• ZALUMi imidzha bilde
 • produktu-bilde-veb-saakumam
 • NISSI
  QUALITY

  We are a small but active team.
  We prefer fresh Latvian products and a healthy lifestyle.
  If you share the same values and in your shops want to sell only fresh products,
  we can help you.

 • FRESH
  GREENS

  We offer our customers fresh, pre-wrapped greens and herbs from Latvian countryside:
  prepackaged spring onions, dill, parsley and other herbs and spices!

 • STEAMED
  VEGETABLES

  From October NISSI will be offering a wide range of new
  steamed products! These will include potato wedges, beets, beans, and other vegetables,
  that have been prepared using a new and innovative technology by NISSI

Kur meklēt NISSI produktus?


Šobrīd NISSI tvaicētās līnijas produkti pieejami sekojošos veikalu tīklos - Stockmann, Prisma, Elvi, TOP lielveikalos, kā arī daudzos mazajos veikaliņos. Vislielākais tvaicētās līnijas sortiments pieejams Stockmann lielveikalā un www.nuko.lv internetlielveikalā.

NISSI zaļumi un garšaugi pieejami Stockmann, Prisma, Elvi, TOP, Sky un Maxima lielveikalos, www.nuko.lv internetlielveikalā, kā arī mazajos veikaliņos.

Mūsu vienas no svarīgākajām vērtībām ir kvalitāte un dabiskums.
Esam priecīgi par ikvienu klientu, kam garšo mūsu produktu!


Jaunā produkcija jau veikalos!

Piedāvājam jaunu vakuuma iepakojumā tvaicētu dārzeņu produkciju – tvaicētus kartupeļus, bietes, pupiņas un pelēkos zirņus.

Marija Šakina, NISSI vadītāja: „NISSI ir 100% Latvijas uzņēmums un jaunās produkcijas gatavošanā mēs izmantojam tikai Latvijas zemnieku izaudzētos dārzeņus. Tādēļ varam garantēt dabīgu un kvalitatīvu produkciju, bez E vielu pievienošanas.”

NISSI jaunā produkcija tiek gatavota pēc īpašas tehnoloģijas – mizotie un grieztie dārzeņi tiek tvaicēti savā sulā vakuuma iepakojumā. Tehnoloģijas priekšrocības ir dārzeņu garšas un krāsas intensitātes saglabāšana, kā arī salīdzinoši ilgs produkta realizācijas termiņš, līdz pat 180 dienām.

„Šobrīd aizņemtiem cilvēkiem ir maz iespēju ātri pagatavot veselīgu maltīti un ikdienas uzturā uzņemt pietiekoši daudz dārzeņu. Tādēļ jauno produktu mērķa auditorija ir darbā aizņemti cilvēki, kuri pēc garās darba dienas vēlas pagatavot veselīgu maltīti ģimenei - NISSI dārzeņi ir gatavi ēšanai, tos atliek uzkarsēt, pievienojot garšvielas vai citas piedevas,” stāsta M.Šakina.

Šobrīd NISSI vakuumā tvaicēto dārzeņu produkcija ir pieejama Rimi, Stockmann, Prisma un citos lielveikalos  visā Latvijā, kā arī tuvākajā laikā - Igaunijā un Lietuvā.
NISSI tvaicetie darzeni

Jaunās produkcijas degustācijas

Visu novembri NISSI komanda nedēļas nogalēs būs sastopama Rimi, Maxima, Prisma un citos lielveikalos, kur piedāvāsim degustācijai jaunos NISSI produktus!

Ikvienam būs iespēja nogaršot tvaicētos (mizotos un grieztos) dārzeņus - NISSI tvaicētās kartupeļu daiviņas, kartupeļu šķēlītes, tvaicētas bietes, pupiņas un pelēkos zirņus.

Visi NISSI produkti ir gatavoti no Latvijas zemnieku audzētiem dārzeņiem un tie gatavoti bez E vielu pievienošanas, saglabājot dārzeņu veselīgās īpašības.

Uz tikšanos NISSI degustācijās!

 

NISSI degustacija